PartnerzyHydropolis to nowoczesne centrum wiedzy poświęcone wodzie. Podzieloną na osiem stref tematycznych wystawę obejrzało już ponad milion gości. Wrocławska atrakcja przyciąga turystów i wycieczki szkolne, a wszystko dzięki kilkudziesięciu, w większości interaktywnym lub multimedialnym eksponatom. Centrum wiedzy o wodzie edukuje na temat ekologii i środowiska, m.in. organizując cykle warsztatów dla dzieci i młodzieży. W 2017 i 2018 roku odbyły się dwie edycje Konkursu Fotograficznego Hydropolis, w którym wzięło udział kilka tysięcy fotografów zawodowców i amatorów W tym roku Hydropolis łączy siły z National Geographic, żeby wspólnie zwracać uwagę na wodę i związane z nią zagrożenia środowiskowe.

Zobacz więcejNowoczesny album fotograficzny, czyli najlepszy sposób na zachowanie wspomnień, marzeń i wrażeń oraz dzielenie się nimi. To tworzenie fotoopowieści w stylu przypominającym klasyczne albumy ze zdjęciami sprzed lat, ale w nowoczesnym stylu i z kreatywnymi możliwościami projektowymi. Wystarczy pomysł, własne fotografie i nasze bezpłatne oprogramowanie projektowe. Stworzona u nas fotoksiążka to:

- wyjątkowa pamiątka,
- wysoka jakość druku,
- kreatywna zabawa,
- prawdopodobnie najlepszy prezent pod Słońcem,
-sposób na przemówienie inaczej niż słowami.

Oto samodzielnie zaprojektowana przez Ciebie relacja z najlepszych chwil. Podróże bliskie i dalekie, weekendowe wypady, rodzinne chwile, które uwieczniamy na zdjęciach. Tworzysz wirtualnie, ale całość otrzymujesz jak najbardziej namacalnie w postaci wydrukowanej książki. Umieszczasz tam głównie fotografie, ale możesz to również uzupełniać tekstami, mapami i filmami.

Zobacz więcejW każdej podróży można na niego liczyć! Odporny na mróz, rozbryzgi i pył, Panasonic Lumix G9 to idealny kompan wypraw. Wspólnie z nim utrwalisz niezwykłość natury na perfekcyjnie ostrych fotografiach. Wypełniony po brzegi technologią aparat, uchwyci piękno naszego świata jak żaden inny – do tego został stworzony.

Zobacz więcej